טיפים חמים לגירושין

איך מתגרשים עורך דין לגירושין עורך דין תאל תתפתה לשכור את השירות המשפטי הזול. אם אתה מחפש תוצאות ולא מציאות עליך להשקיע בבחירת עורך הדין המתאים לך.

תחום הגירושין, המשפחה, והירושה הינו סבוך ביותר. רק עו"ד מומחה בתחום ובעל ניסיון רב יוכל להוביל אותך לתוצאות הטובות ביותר.

אל תעשה שום פעולה משפטית בכוחות עצמך טרם התייעצת באופן מקיף ויסודי עם עו"ד מומחה. בהרבה מקרים  פעולות מעין אלה גרמו לנזק בלתי הפיך.

חשוב לצאת למאבק הגירושין עם אסטרטגיה מובנית ומתוכננת מראש ולא רק להגיב אד-הוק להתפתחויות מפעם לפעם.

"ההגנה הכי טובה היא התקפה"- זוהי תובנה היפה לא רק למשחק הכדורגל אלא גם לתחום הגירושין. אם רק תגיש כתבי הגנה לאורך כל ההליכים- תמצא עצמך עד מהרה עם הגב אל הקיר.

דבר מעט ועשה הרבה. הרבה מהמתגרשים מפטפטים עצמם לדעת. והם עושים זאת דווקא מול בני זוגם. אח"כ פועלות האמירות (המוקלטות) כחרב פיפיות בבית המשפט.

לעולם אל תשים את "כל הביצים בסל אחד". פישור-גישור הינו הליך מועדף ומכובד, אולם לרוב אינו אפקטיבי בשלבים הראשונים של הסכסוך. רצוי לפעול במקביל גם במסלול המשפטי וגם במסלול הגישורי.

גם במאבק הגירושין הסבוך והמכוער ביותר- הקפד לשמור על צלם האנוש ועל כבוד הצד שכנגד. כשייגמר הסכסוך ותתגרשו- עדיין תצטרכו לצעוד ביחד במסלול ארוך של הורות משותפת.

אל תנסה ללמוד מתיקי גירושין של אחרים. אנשים נוטים לייפות נתונים כדי להרשים שיצאו וידם על העליונה. הקשב רק לעורך- דינך. הוא היחיד המכיר היטב את כל הנסיבות המיוחדות והניואנסים של התיק שלך.

הקפד לשלם שכר טרחה לעורך דינך בהתאם למוסכם ובזמן. אם לא תעשה כן- אל תתפלא שעורך דינך מתחיל לנהוג, אפילו שלא במודע, בדיוק כמוך...

תמיד העדף את עורך הדין שיתן לך הערכת סיכויים ריאלית ומדויקת, על פני חוות דעת פופוליסטית שרק תעלה אותך על אילן גבוה. מדובר בקבוצת עו"ד, שהולכת ומצטמצמת ככל שהתחרות בשוק מחריפה, ואשר אינה מחפשת להרשים את הלקוח, אלא רק להוביל אותו בדרך המקצועית הנכונה והטובה ביותר. יגעת ומצאת- תאמין.

 


(כל האמור בלשון זכר- גם לשון נקבה משמע)

זקוק/ה לייצוג משפטי מקצועי ואיכותי בתיקי גירושין משפחה וירושה?

קבע/י פגישה עם המשרד